Vevőszolgálati koordinátor

  • Cég neve

    SINBON Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya, Búzavirág utca 8.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

A SINBON Hungary Kft. tajvani vállalat, mely tatabányai gyárában prémium minőségű réz és üvegszálas kábelek konfekcionálásával foglalkozik. Termékeink a gyógyászat, az autóipar, a megújuló energia, ipari és a telekommunikációs piac részére készülnek.

Feladatok:

  • Napi kapcsolattartás a vevőkkel (telefonon, e-mailben)
  • Vevői igények magas szintű kiszolgálása
  • Vevői kérdések, reklamációk kezelése, és közreműködés a megoldásukban
  • Vevői megrendelések fogadása/rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Vevő nyilvántartási rendszereinek kezelése online felületeken
  • Kapcsolattartás vállalaton belül a társosztályokkal és a gyártástervezéssel
  • Elemzések, riportok készítése

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év vevőszolgálati tapasztalat termelő vállalatnál
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás, napi használat szükséges
  • MS Office ismeret
  • Jó kommunikációs, tárgyalási készség
  • Együttműködési készség

Amit kínálunk:

  • Arany fokozatú felelős foglalkoztatók vagyunk
  • Technológiaspecifikus szakmai tréninget, kiváló munkakörülményeket és folyamatos szakmai kihívásokat biztosítunk nemzetközi környezetben
  • Változatos munkavállalói kedvezményeket és béren kívüli juttatást nyújtunk

Felkeltettük érdeklődésed?

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezem gombra kattintva küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát.