Vevőszolgálati és logisztikai koordinátor

  • Cég neve

    Lidea Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1118 Budapest, Rétköz utca 5.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás a vállalaton belüli logisztikai és értékesítési területekkel (angol és magyar nyelven)
  • Ellátási lánc megfelelő dokumentációs rendjének kialakítása, betartása
  • Vállalatirányítási rendszer karbantartása, adatok és folyamatok frissítése
  • Ügyfélkapcsolati feladatok ellátása
  • A vevőkkel kötött szerződések ügyintézése
  • Árajánlatok készítése
  • Ki- és beszállítások ügyintézése, dokumentálása, fuvarozási szolgáltatások megrendelése szerződött alvállalkozóktól
  • Kimenő számlák elkészítése
  • A kimenő számlák pénzügyi teljesítésének nyomon követése
  • Készlet/értékesítési jelentések készítése
  • A vevőkkel folytatott promóciós kampányok ügyviteli támogatása

Elvárások

    • Kiváló magyar és társalgási szintű, biztos angol nyelvtudás
    • Főiskolai végzettség
    • 3-5 év hasonló szakterületen szerzett tapasztalat
    • Magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek
    • Csapatszellem, szakmai fejlődés iránti igény
    • Pontos, precíz munkavégzés, határozottság
    • Kezdeményezőkészség, proaktív hozzáállás
    • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • SAP ismerete
  • CRM rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • cafeteria
  • céges laptop, mobiltelefon
  • min. heti 1 nap home-office
  • önálló munkavégzés
  • határozott 12 hónap

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Lidea Hungary Kft. a francia EURALIS csoport magyar leányvállalata, a hazai szántóföldi vetőmag piac meghatározó szereplője napraforgó, kukorica, szója, cirok és kalászos növénykultúrákban.

Fényképes szakmai önéletrajzzal, legkésőbb 2024. május 20-ig (fizetési igény megjelöléssel)