Vevői reklamációkezelő

  • Cég neve

    Rosenberger Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    5123 Jászárokszállás

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kapcsolattartás a vevőkkel termékminőség- problémák esetén
  • Termékminőség- problémák esetén vevői látogatásokon való aktív részvétel, vevői kiértékelések nyomon követése
  • A beérkező minőségügyi reklamációk kezelése
  • Hibaanalízis készítése az ismert hibaanalitikai eszközökkel, helyesbítő és megelőző intézkedések definiálásában- illetve bevezetésében aktív részvétel és nyomon követés
  • Együttműködés a társosztályokkal és a Németország-i anyacéggel

Elvárások

  • Műszaki rajzolvasási tudás és mérőeszköz ismeret
  • Legalább 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Minimum középszintű, magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Szervezőképesség, önálló döntéshozatal
  • Csapatban történő precíz, pontos munkavégzés

Előnyt jelent

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Vevői auditok támogatásában/levezetésében szerzett tapasztalat
  • Hibaanalízisben használt eszközök gyakorlati ismerete (8D, 5-Why, Ishikawa, FMEA, CPL, MSA, SPC)

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Modern technológia és tiszta munkakörnyezet
  • Családias hangulat, összetartó kollégák

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges busz

Céginformáció

A Rosenberger a nagyfrekvenciás és száloptikás megoldások vezető globális gyártója. Ügyfeleink közé tartoznak az autóipari,  a mobil és telekommunikációs, az adattechnológiai, az orvosi elektronikai, az ipari metrológiai és az elektromobilitási vállalatok.
Szeretnél a családias hangulatú Rosenberger Magyarország csapatába tartozni, mely már 20 éve stabilan működik és több, mint 5.000 főnek biztosít munkalehetőséget?
Tedd meg az első lépést és jelentkezz jászárokszállási telephelyünkre!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kattints a „Jelentkezem“ gombra!