Vevői minőségügyi mérnök

  • Cég neve

    Menton Jobs

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Győr-Moson-Sopron,Mosonmagyaróvár,

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Menton Jobs

Mosonmagyaróváron található autóipari partnercégünk most új kollégáját keresi vevői minőségügyi mérnök pozícióba. Csatlakozz a mérnök csapathoz és légy részese egy remek közösségnek, ahol nem csak stabilitás, de szakmai kiteljesedés és fejlődés is vár Rád!

Feladatok, amikben számítunk Rád:

  • Vevői kapcsolattartás
  • A vevői reklamációk kezelése, koordinálása problémamegoldó módszerek alkalmazásával
  • Belső problémák/reklamációk megoldásának támogatása
  • A termék és gyártási költségcsökkentés koordinálása
  • A gyártás minőségbiztosítási folyamatainak folyamatos fejlesztése
  • A szériagyártás során szerzett tapasztalatok biztosítása a jövőbeni projektek számára
  • A vevői látogatások/auditok megszervezése és lebonyolítása
  • A munkakörrel kapcsolatos jelentések, statisztikák készítése/követése

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

  • Aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tapasztalt és pályakezdő kollégák jelentkezését is várjuk
  • MS Office eszközök magabiztos használata
  • Határozott fellépés, kiváló koordinációs képesség

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

  • Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hűségprémium, karácsonyi bónusz
  • Albérlet támogatás akár 35 000 Ft
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör