Vevői minőségügyi mérnök

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Folyamatosan fejlődő autóipari partnercégünk számára keresünk

kollégát hosszú távra

Amit kínálunk:

  • Megfelelő színvonalú, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem + Cafetéria + Bónuszok
  • Előre lépési lehetőség, mentor program, tréningek, egyéni fejlesztési terv
  • Élet - és balesetbiztosítás
  • Munkavállalói ajánlási és kedvezmény program
  • Családbarát munkahelycsaládos kedvezmények
  • Céges buszjárat + bejárás támogatása
  • Vállalati és egészségmegőrző jólléti programok (csapatépítők, rendezvények, egészségmegőrző hozzájárulások, sportolási lehetőségek)

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:

  • Rendelkezel felsőfokú műszaki végzettséggel (gépészmérnök, mechatronikai vagy villamosmérnök) és releváns gyártási tapasztalattal (2-3 év)
  • Nem okoz gondot az MS Office és az angol nyelv napi szintű használata (kommunikációképes szint)
  • Rugalmas, nyitott, határozott személyiség vagy, aki képes önállóan ellátni a feladatait
  • Jártas vagy minőségi eszközök területén (8D, FMEA, Control Plan, PPAP stb)

Feladataid lesznek:

  • Napi kapcsolattartás a vevőkkel és a gyártásban résztvevő kollégákkal
  • Panaszok kivizsgálásának koordinálása
  • Hibák kivizsgálása a társosztályokkal együttműködve
  • Korrekciós intézkedések végrehajtása, nyomon követése
  • Vevői auditok szervezése (előkészítés, koordináció)
  • Jelentések, elemzések készítése

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök