VIDEOTON EAS Elektronikai Szerelő Gyártó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Vevői minőségbiztosítási mérnök

    VIDEOTON EAS Elektronikai Szerelő Gyártó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    Székesfehérvár

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

A Videoton Vállalatcsoport egyik legdinamikusabban fejlődő, főként ipari, automatizálási elektronikai és vasút-elektronikai termékeket gyártó tagvállalata.

Dinamikus növekedésünkhöz és hosszú távú terveink megvalósításához az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Vevői reklamációk fogadása, feldolgozása, reklamációs megbeszélés előkészítése, összehívása, részvétel hiba ok felderítésben, javító és megelőző intézkedések kezdeményezése, koordinálása
  • Visszáru kezelése, analizálás nyomon követése, eredmények kiértékelése
  • A vevő specifikus minőségi követelményeknek és ezek teljesülésének a nyomon követése, felülvizsgálata
  • Minőséggel kapcsolatos kérdésekben közvetlen kommunikáció a vállalat vevőivel
  • Együttműködés a belső minőségbiztosítás, műszaki részleg, a termelés és karbantartás dolgozóival a folyamatok gyenge pontjainak felkutatásában és a folyamatok fejlesztésében
  • Mintagyártások támogatása
  • Minőségbiztosítási termékdokumentációk felülvizsgálata
  • Vevői auditok támogatása

Elvárások:

  • Rendszerszemlélet, elemzőkészség
  • Jó kommunikációs és együttműködési képesség
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Kommunikációs szintű, aktív angol nyelvtudás
  • Minőségügyi eszközök ismerete (8D, PDCA, FMEA, PPAP)
  • Önálló, precíz munkavégzés, kreativitás és felelősségtudat

Előny:

  • Vállalatirányítási rendszer (IFS) ismerete
  • Villamosmérnöki végzettség
  • Elektronikai gyártási folyamatok ismerete (alkatrész beültetés, forrasztás, tesztelés)
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál, hosszú távú munkalehetőség
  • Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásunknak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Tiszta kulturált, modern munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
  • Premizált dolgozói ötletrendszer
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes fizetés

Kedvező juttatási csomag (havi mozgóbér, cafetéria, év végi juttatás, szociális, sport és kulturális lehetőségek, kedvezményes fesztivál jegyek, ingyenes orvosi vizsgálatok, rengeteg kedvezmény például könyvvásárláshoz, fürdőbelépőkhöz, szakáruházakba, stb…)

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök