Vevői minőségbiztosítási mérnök

  • Cég neve

    SK On Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2454 Iváncsa

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Az SK On Hungary (SKOH) az SK Group tagja, amely Dél-Korea harmadik legnagyobb cégcsoportja és a globális energiaipar egyik úttörője. Soha nem kötöttünk kompromisszumot sem az innovációban, sem a technológiai fejlesztésekben, így kerülhettünk világszinten vezető pozícióba az új energiák ágazatában.
Céges kultúránkban meghatározó a csapatszellem és a rugalmasság, amely segíti dolgozóinkat abban, hogy minden téren kihozhassák magukból a maximumot. Velünk beleláthatsz az egyik legnagyobb akkumulátorgyártó vállalat működésébe és részese lehetsz egy környezettudatosabb világ építésének.
Iváncsai üzemünket az M6-os autópálya 50-es kilométerénél, Dunaújváros és Százhalombatta között találod meg.

Főbb feladatok, munkák

  • Vevői reklamációk ügyintézése, javítóintézkedések elrendelése és ellenőrzése
  • Kapcsolattartás telefonon, e-mailen és személyesen a vevőkkel
  • Termékjóváhagyási folyamatokban való részvétel
  • Rendszeres heti, havi jelentések készítése
  • Vevői auditok koordinálása és aktív részvétel azokon (IATF 16949, VDA 6.3)
  • A termékspecifikációkban foglaltak figyelemmel kísérése a kiszállításra kerülő termékeknél
  • Reklamációs adatok és statisztikák összeállítása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MSc/BSc, főiskolai/egyetemi végzettség mérnöki területen
  • IATF 16949, VDA 6.3 szabványok ismerete
  • Autóipari minőségtechnikák (Core Tools, 8D, SPC) ismerete
  • Határozott, rugalmas és célorientált személyiség
  • Külföldi utazások vállalása
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Nemzetközi környezet
  • A piaci és iparági átlagnál magasabb jövedelem és változatos béren kívüli juttatási csomag
  • SZÉP-kártya juttatás: nettó 37.500.- Ft/hó
  • Melegétkezési lehetőség a telephelyen vagy munkanaponként nettó 1600 Ft étkezési támogatás
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Saját autó használata esetén 45 Ft/km üzemanyagtámogatás
  • Tömegközlekedés  választása esetén 100%-os bérlet/jegy költségtérítés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Legalább 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök