Vevői minőségbiztosítási mérnök

  • Cég neve

    PIKOPACK Zrt.

  • Munkavégzés helye

    3390 Füzesabony

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Gyártás során felmerülő minőségügyi problémák kezelése, információáramlás biztosítása
  • Folyamatoptimalizálási és fejlesztési javaslatok megtétele, fejlesztési, javító akciókban való részvétel
  • Hibaanalízisben és vevői reklamációk kezelésében aktív részvétel
  • Auditok (tanúsító, vevői, beszállítói és belső auditok), vevői látogatások támogatása
  • Minőségirányítási rendszer működtetésében való aktív, napi részvétel (pl. oktatások, minőség-ellenőrzés, mérőeszköz felügyelet, szemlék)
  • Minőségügyi és gyártási dokumentáció ellenőrzése, nyilatkozatok kezelése, kiadása
  • Fenntarthatósági adatszolgáltatás (Ecovadis-rendszerben)
  • Együttműködés társosztályokkal, termeléssel, logisztikával

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • 1-3 év minőségügyben szerzett szakmai tapasztalat
  • Analitikus, logikus gondolkodásmód, jó elemzőkézség
  • Gyártó/termelő területen szerzett releváns tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Műszaki végzettség
  • BRCGS, ISO9001 és ISO14001 szabvány ismerete
  • Belső auditor képesítés

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség stabil háttérrel rendelkező cégnél
  • béren kívüli juttatás
  • munkába járás támogatása
  • szakmai megbecsülés
  • fejlődési lehetőség

Céginformáció

Vajon mi a közös a konzerv kukorica, a tejszínhabos palack, a hajlakk és a légfrissítő között? A válasz: az alapanyag, amely az acél, és az újrahasznosíthatósági arány, amely közel 100%.
A Pikopack Zrt. Magyarország legnagyobb fém-csomagolóanyag előállítója, aki az élelmiszeripar, a kozmetikai iparág, valamint a háztartási termékek piacán értékesíti termékeit közel 30 éve. Az elsősorban nemzetközi piacon jelenlévő vállalat számára a fenntarthatóság kiemelten fontos, melyhez az acél újrahasznosíthatósági aránya nagyban hozzájárul.
A vállalatra a stabil erőforrások mellett a családias légkör legalább annyira jellemző, melyre mi kiemelten büszkék vagyunk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!