Vevői kapcsolattartó

  • Cég neve

    Vision SMT Kft.

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Jászberényi út 29.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vevőktől érkező megrendelések kezelése, feldolgozása, visszaigazolása, vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése és nyomon követése
  • Vevőkkel való teljes körű kapcsolattartás
  • Vevői igények egyeztetése, együttműködve a gyártástervezéssel
  • Készletszintek figyelemmel kísérése szoros együttműködésben a beszerzéssel annak érdekében, hogy rendelkezésre álljanak a gyártáshoz szükséges anyagok
  • Riportok készítése a vezetők részére és javaslataival segíti a gyártás gördülékenyebbé tételét

Elvárások

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vevő- és megoldás orientált gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés, proaktív hozzáállás
  • Gyors helyzetfelismerő és jó problémamegoldó képesség
  • Gyakorlott MS Office ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk

  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil és megbízható vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Caferia nettó 450.000 Ft/év: Szép-kártya, Pénzösszeg cafeteria
  • Bejárástámogatása gépkocsi üzemanyagtérítés 30 Ft/km vagy 100% MÁV-Volán bérlet térítés

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Vision SMT Kft 2009-ben alakult magyar tulajdonban lévő vállalkozás. Cégünk a hazai elektronikai bérgyártok között vezető szerepet tölt be.
Fő profilunk félkész- és komplett elektronikai termékek gyártása, multinacionális hazai és külföldi cégek számára. Telephelyünk Budapesten található.

Amennyiben állásunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével!