Vevői kapcsolattartó

  • Cég neve

    PNP Orange Kft.

  • Munkavégzés helye

    8100 Várpalota

  • Fizetés

    Bruttó 600e - 650e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Napi aktív kapcsolattartás kül- és belföldi partnereinkkel, emailben és telefonon egyaránt
  • Rendelések pontos, precíz visszaigazolása az ERP rendszerben
  • Partnereink tájékoztatása (készletinformációk, a várható kiszállítás stb.)
  • Dokumentumkezelés
  • Reklamációkezelés
  • Ügyfélszolgálati folyamatok fejlesztésében való részvétel
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (pénzügy, logisztika, raktár, értékesítés)

Elvárások

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Magas MS Office ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Önálló, precíz munkavégzés és felelősségvállalás
  • Magas kommunikációs intelligencia, képesség a többféle szervezeti szinten dolgozó partnerekkel, többféle nyelven történő hatékony kommunikációra

Előnyt jelent

  • Lengyel nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikus csapatban

Céginformáció

A PNP THERMAL INSULATION modern energiahatékony, extrudált polisztirolhabból készült hőszigetelő anyagok gyártója. Innovatív megoldásokat készítünk az energiahatékonyság javítására és a létesítmények élettartamának meghosszabbítására az építőipar minden ágazatában.
Cégünk termékeit széles körben alkalmazzák az ipari, és civil építőiparban, valamint magánházak építésére és lakásfelújításra. Célunk, hogy emeljük az építési kultúrát és jobb hellyé tegyük világunkat: energiahatékony, kényelmes és tartós tárgyakat készítünk bármilyen komplexitású építészeti projektre.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.