Vevői kapcsolattartó

  • Cég neve

    PEX Automotive Systems Kft.

  • Munkavégzés helye

    2314 Halásztelek

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

PEX AUTOMOTIVE SYSTEMS KFT
Innovation is our future, service is our passion

A PEX Automotive Systems Kft. a fékkopásjelzők, érzékelők és intelligens csatlakozási megoldások piacvezető szolgáltatója az autóipar számára. Vállalatunk gazdag tapasztalatokkal rendelkezik a fejlesztés, a szerszámgyártás, a prototípus-gyártás, a sorozatgyártás, a pótalkatrész-értékesítés terén. Támogatjuk vásárlóinkat az első ötlettől a termék-életciklus végéig.
Cégünk alapkompetenciái közé tartozik a kábelkonfekcionálás, krimpelés, hőre lágyuló és hőre keményedő műanyagok fröccsöntése, ellenállás- és ultrahangos hegesztés, automatizált és manuális szerelés, elektromos tesztelés. Tevékenységünk támogatására magunk végzünk szerszámtervezést, szerszámgyártást, és -felújítást.
A hőre keményedő és magas hőmérsékletű alkalmazások anyagválasztásában és technológiáiban szerzett egyedülálló szakértelemnek köszönhetően a PEX Automotive Systems Kft. egyedi kábel megoldásai megfelelnek az autóipar legmagasabb minőségi követelményeinek.

Főbb feladatok:

  • Vevőktől érkező megrendelések, előrejelzések kezelése, visszaigazolása, azok SAP rendszerben történő rögzítése és nyomon követése
  • Vevőkkel való teljes körű kapcsolattartás, kommunikáció
  • Késztermékek készletének, készletszintjének felügyelete
  • Vevők és késztermékek adatainak frissítése és karbantartása a vállalatirányítási rendszerben
  • Vevői igények egyeztetése, balanszírozása, szoros együttműködés a gyártástervezéssel
  • Késztermékek kiszállításának előkészítése, együttműködve a logisztikussal és a raktárral
  • Késztermékek vevők felé történő számlázásának teljes körű intézése
  • Göngyölegkezelés – rendelés, készletezés, számlázás
  • Szoros kapcsolattartás, együttműködés a társosztályokkal (sales, termelés, raktár, minőségügy, fejlesztés)

Elvárások:

  • többéves tapasztalat logisztika /vevői kapcsolattartás területén gyártó környezetben – autóipar preferált
  • magabiztos, legalább társalgási szintű angol és/vagy német nyelvismeret
  • gyakorlott MS Office felhasználói ismeret
  • rugalmas, határozott, proaktív, önálló személyiség
  • csapatjátékos attitűd
  • vevőorientált, problémamegoldó gondolkodásmód
  • kiváló szervezőkészség

Előny:

  • SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete
  • vevői portálok ismerete
  • vevői-, ill. rendszerauditokon szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • saját állományú, határozatlan idejű munkaszerződés
  • versenyképes alapbér
  • cafeteria
  • kockázati élet- és balesetbiztosítás
  • rugalmas munkarend, home office lehetősége
  • magas gépjármű költségtérítés
  • dinamikus, fiatalos, vidám csapat
Munkavégzés helyeHalásztelek

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Fényképes magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével várjuk a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.