FERRO-PRESS Fémipari Szolgáltató Kft. logo

Vevői kapcsolattartó

  • Cég neve

    FERRO-PRESS Fémipari Szolgáltató Kft.

  • Munkavégzés helye

    5100 Jászberény, Laktanya u

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Megnövekvő megrendeléseink végett , új projektek vezetésére, keressük munkatársunkat!

  • Vevői igények, felmerülő problémák hatékony kezelése
  • Árváltozások lekövetése
  • Projekt megbeszélések vezetése
  • Projektek nyomon követése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, magyar és angol nyelven
  • Terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó képességek
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office (Excel!), Outlook)
  • Csapatban történő munkavégzés

Előnyt jelent

  • Fémipari megmunkálásban szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk

#megfelelő bérezés,
#szabad hétvége,
#teljes munkaidő,

Céginformáció

A Ferro-Press Kft, egyike a Magyarország legnagyobb lemezmegmunkáló vállalatainak, széleskörű technológiai felkészültségével alkatrész beszállítója autóipari is más nem autóipari európai vevőknek. Fejlődő csapatunk egyik tapasztalattal rendelkező munkatárást keressük, aki képes a tovább fejleszteni a vállalati kultúránkat, költséghatékony megoldásokat alkalmazva dolgozik az üzleti céljainkon, fókuszban a biztonsággal, minőséggel és vevői követelményekkel.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, kérem küldje el – fényképpel ellátott – magyar, és angol nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva