Vevői kapcsolattartó

  • Cég neve

    FCI Kompozit Kft.

  • Munkavégzés helye

    2251 Tápiószecső, Pesti út 17.

  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vevőktől érkező megrendelések kezelése, feldolgozása, visszaigazolása, vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése és nyomon követése
  • Vevőkkel való teljes körű kapcsolattartás
  • Vevői igények egyeztetése, együttműködve a gyártástervezéssel
  • Késztermékek kiszállításának megszervezése
  • Vevői megrendelések számlázása, Szállítói megrendelések készítése
  • Riportok készítése a vezetők részére
  • Vevői auditok megszervezésében, lebonyolításában való részvétel.

Elvárások

  • FONTOS: Tárgyaló képes aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt !!!
  • Gyakorlott MS Office (Excel, Word, PP) felhasználói ismeret
  • Vevő- és megoldás orientált gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés, proaktív hozzáállás

Előnyt jelent

  • Műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett gyakorlat
  • Vevői-, ill. rendszerauditokon szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes havi alapbér
  • Családbarát munkahely (lehetőség rugalmas munkaidő beosztásra)
  • Home Office részidőben lehetséges
  • Bejárás támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség a világ egyik vezető, kompozit szigetelőket gyártó vállalatánál
  • Képzések támogatása
  • Igényes munkakörülmények, sportolási lehetőség a munkahelyen

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Az FCI Kompozit Szigetelő Kft. a magyarországi működését az 1970-es években kezdte meg. A több, mint 50 éves fennállása alatt egyedülálló technológiák kifejlesztésével vált ismertté mind a magyar, mind a nemzetközi villamosiparban. Cégünk az elmúlt évtizedekben számos sikeres és speciális projektben vett részt, melynek eredményeként az FCI élvonalba tartozó kompozit szigetelő gyártónak számít mind európai, mind pedig világ viszonylatban. Ma már négy kontinensen több, mint 50 országában teljesítenek szolgálatot az FCI kompozit szigetelői az egyenlítőtől az északi sarkkörig bezárólag.

Az fényképes önéletrajzokat a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.