Veszélyesáru kezelő (délután)

  • Cég neve

    DHL Express

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

DHL Express
Szeretnél egy olyan vállalat tagja lenni, amely világszerte összeköti az embereket? Minél többen vagyunk a DHL-nél, annál élhetőbbé tudjuk varázsolni a környezetünket.
Szeretnél változást hozni? Akkor csatlakozz hozzánk,legyél egy MEGSZÁLLOTTAN ÜGYFÉLKÖZPONTÚ KULTÚRA részese és válj MINŐSÍTETT NEMZETKÖZI SZAKÉRTŐVÉ.

Feladatok:

• Veszélyesáru küldemények rakodása, feldolgozása, szortírozása, ellen?rzése
• Adatok rögzítése a veszélyesáru rendszerben
• Meghiúsult export küldemények kezelése, biztonságos tárolás biztosítása, ezzel kapcsolatos adminisztratív tevékenységek elvégzése
• Küldemények súlyadatainak ellen?rzése
• Szkenner és DHL-es programok használata
• Kollégák helyettesítése

Elvárások:

• Veszélyesáru kezelői vizsga, vagy erős érdeklődés a terület iránt (ebben az esetben a vizsga tanulmányi szerződés keretében kötelezően elvégzendő)
• Középfokú angol nyelvtudás
• Pontosság, precizitás
• Monotonitástűrő személyiség
• Nagy munkabírás, terhelhetőség, csapatszellem, rugalmasság

Juttatások:

• Biztos, hosszútávú munkalehetőség
• Karrierépítés: folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőségek
• Piacvezető nemzetközi cég által nyújtott stabil háttér
• Belső képzések
• Új, modern raktár, automatizált szortírozó berendezés
M?SZAK Hétfőtől - péntekig 17:00 - 01:30 • FIX MŰSZAKPÓTLÉK
• NEGYEDÉVES BÓNUSZ (próbaidő lejárta után)
• Cafeteria
• Ajándék kártya
• Éves fizetésemelés, profit share kifizetés
• Generali élet- és balesetbiztosítás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.