CORDEN INTERNATIONAL /Magyarország/ Kft. logo

Vérvételi asszisztens (Budapest XIII. Kerület, 8-órás)

  • Cég neve

    CORDEN INTERNATIONAL /Magyarország/ Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Szegedi út 17.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Budapest XIII. Kerületében működő közfinanszírozott vérvételi helyünkön vérvételi asszisztensi feladatok ellátása hétköznapokon napi 8-órás munkaidőben.

Elvárások

  • vérvételre jogosító egészségügyi végzettség
  • biztos, több-éves vérvételi gyakorlat
  • EEKH működési engedély
  • alapszintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent

Laborasszisztensi végzettség.

Amit kínálunk

Modern munkakörnyezet, kiszámítható munkaidő. Fizetés megegyezés szerint, próbaidő után cafetéria juttatás SZÉP-kártya formájában.

Céginformáció

CORDEN INTERNATIONAL /Magyarország/ Kft. laboratóriumi diagnosztikai szolgáltatásokkal foglalkozó, országos laboratórium hálózattal rendelkező folyamatosan növekvő hazai vállalkozás.

Magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal a Profession felületén keresztül a hirdetésnél.