Versenylevezető / Játékvezető

  • Cég neve

    Petra Mineral Kft

  • Munkavégzés helye

    1067 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 2 000 Ft/óra bér
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Heti 1-2 darts (steel) verseny levezetése, adminisztrálása.
  • Verseny végén fotó készítése, majd a beszámoló megírása.
  • Aktív részvétel a szervezésben és a lebonyolításban - Versenyenként ez kb. 4-5 óra aktív munka, de ez a nevezők létszámától függ.

Elvárások

  • jó kommunikációs készség.
  • magabiztos fellépés.
  • esti munkavégzés vállalása - heti 1-2 nap.

Előnyt jelent

  • verseny vagy játéklevezetésben szerzet tapasztalat.
  • darts szabályok ismerete.

Céginformáció

12 éve stabilan üzemelő cég vagyunk, több vendéglátóegységet üzemeltetve. A Katakomba drink&darts pubot 3 éve nyitottuk meg 16 steel darts pályával. Heti 3 saját versenyt szervezünk, így minden darts kedvelő megtalálhatja a számára legmegfelelőbb versenynapot és versenyt.