Vendéglátás vezető

  • Cég neve

    Maverick Lodges Budapest

  • Munkavégzés helye

    1093 Budapest, Lónyay utca 31.

  • Fizetés

    Nettó 3 000 - 3 500 Ft/óra bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Svédasztalos reggelik előkészítése és kiszolgálása 50-70 vendég számára
  • Esti menü (hamburgerek, gulyás és street food ételek) megalkotása és elkészítése
  • A bár kínálatának kezelése
  • Vendéglátó csapat irányítása, konyhai és bár feladatok koordinálása
  • Estindító programok és karaoke estek szervezése, lebonyolítása, új programok fejlesztése

Elvárások

  • Releváns tapasztalat, előny, ha van szakács végzettséged
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Fiatalos, energikus hozzáállás
  • Erős kommunikációs és csapatvezetői készségek
  • Nyitottság az újításokra és kreativitás a konyhában

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Kreatív, fiatalos munkahely egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőségek és karrierépítés
  • Inspiráló környezet, ahol minden nap egy új kaland

Céginformáció

Szállj be a Maverick kalandba!
Unod már a szokásos állásokat? Itt az idő, hogy egy igazán különleges helyen dolgozz! A Maverick
Urban Lodge-ban található Maverick Pub keresi új vendéglátás vezetőjét! Gyere, és tegyük együtt emlékezetessé vendégeink minden pillanatát!

Jelentkezem gombra kattintás után kérjük, küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet.