Vendég kommunikációs munkatárs

  • Cég neve

    UandB kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Felsőkategóriás lakásüzemeltető cégünk számára keresünk vendég kommunikációs munkatársát. A feladat a lakásainkban rövid távon megszálló vendégekkel való proaktív, segítőkész és személyre szabott kommunikáció különböző, elsősorban online felületeken. Cégünk sajátossága, hogy igyekszünk ötvözni a lakásainkban a szállodai szintű minőséget egy ember központú, személyes megközelítéssel, ami a rövid távú kiadást annak kezdeteiben jellemezte. Így a vendég kommunikációs munkatársnak egyfajta házigazda szerepet is be kell töltenie illetve valamennyire a tulajdonos szerepébe is belehelyezkedni.  Emellett a munka része, a kommunikációhoz és a vendégek fogadásához, foglalásaikhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok és háttérmunkák elvégzése. Továbbá a vendégek részére szóló információs anyagok és hírlevelek, programajánlók készítése.
A munka nagyrészt otthonról végezhető, de igényli az alkalmankénti bejárást a lakások alapos megismeréséhez illetve egyeztetésekhez, csapat meetingekhez.

Elvárások

-    Mindenek előtt: munkádra legyél nagyon igényes, azt lelkiismeretesen és lelkesen végezd
-    Kiváló kommunikációs képességek
-    Felsőfokú angol nyelv ismeret (plusz nyelvek tudása előny)
-    Vendég és ember szeretet
-    Rugalmasság hozzáállásban és valamennyire időbeosztásban (esti és hétvégi munkavégzés is van, előzetes megbeszélés alapján, beosztás szerint)
-    Szeresd a változatosságot és jól tudj alkalmazkodni a különféle típusú feladatokhoz és változásokhoz (rugalmasság)
-    Önálló munkavégzés képessége, problémák önálló kezelése
-    Megbízhatóság

Előnyt jelent

-   Hasonló munkakörben vagy hasonló cégnél szerzett tapasztalat
-   Az angol mellett további idegen nyelvek tudása (spanyolnak különösen örülünk)
-   Foglalási rendszerek (Property Management System) ismerete

Amit kínálunk

-    Nagyon jó és összetartó csapat
-    Kiemelkedő fizetés és előrejutási lehetőség
-    Rugalmasságot kérünk, de adunk is (a munka nagyrészt távolról is végezhető)
-    Stabil, kiszámítható munkahelyi környezet és céges háttér. Tisztességes munkafeltételek

Céginformáció

Az UandB kft. 2015-ben alakult egy piaci űr betöltésére: felső kategóriás lakások, magas minőségű üzemeltetésre a rövid távú bérleti piacon. 2020 során részben régi tervek megvalósításaként, részben a turisztikai piacon bekövetkezett negatív változások miatt új üzletágakat indítottunk: hosszútávra bérbeadott lakások menedzselését, illetve egy nagyon magas minőségű takarítószolgálatot elsősorban otthonok részére. Ezek az üzletágak azóta stabil részeivé váltak a cégnek, amellett, hogy az eredeti rövid távú lakás kiadás is ismét nagy sikerrel működik. Így a cég folyamatosan és dinimikusan bővül.

Kérjük magyar és angol nyelvű életrajzot és motivációs levelet csatolni, illetve fizetési ígényt megjelölni.