Vendég- és Ingatlanmenedzser

  • Cég neve

    Coente Invest Kft.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Lakhatási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Monitor (1 db)
    • MacOS
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Ingatlanok felújítási folyamatainak koordinálása, az építési munkálatok felügyelete és a költségvetési tervek kidolgozása
  • Felújított ingatlanok napi üzemeltetésének felügyelete
  • Bérbeadási ügyletek kezelése
  • Automatizált check-in és check-out rendszer felügyelete és támogatása.
  • Vendégek kérdéseinek és problémáinak kezelése online platformokon vagy telefonon keresztül.
  • Szoros együttműködés a takarító személyzettel és a karbantartó csapattal az ingatlanok tisztaságának és rendbentartásának biztosítása érdekében.
  • Pénzügyi feladatok ellátása, mint például a bérleti díjak kezelése és a havi kimutatások elkészítése

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességek.
  • Jó szervezőkészség és határozott prioritásmeghatározás.
  • Rugalmasság és képesség a változó munkakörnyezetben való hatékony munkavégzésre.
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Releváns tapasztalat szálláshelyszolgáltatásban, ingatlanfelújításban és/vagy ingatlankezelésben.
  • Jogi dokumentumok és szerződések területén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Céges elektromos autó biztosítása munkavégzéshez.
  • Apple eszközök (MacBook, iPhone) biztosítása a munkavégzéshez.
  • Rugalmas munkaidő és részleges home office lehetőség.
  • Fejlődési és előrelépési lehetőségek egy dinamikus vállalati környezetben.
  • Fiatalos és összetartó csapat, ahol az együttműködésre és az innovációra helyezünk hangsúlyt.
  • Inspirációt nyújtó munkakörnyezet és izgalmas lehetőség a szálláshelyek és ingatlanok felújításának, valamint hatékony kezelésének kihívásaira.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Modern és innovatív cégcsoportunk egyik fő ágazata ingatlanfelújítással, ingatlankezeléssel és szálláshely-szolgáltatással foglalkozik, melynek fő irodája Budapest belvárosában található, színvonalas környezetben. Keressük azt a tapasztalt és lelkes személyt, aki képes kezelni a vendégek automatizált bejelentkezését, koordinálni az ingatlanok felújítási folyamatait és azok napi üzemeltetését. Ha jó kommunikációs készségekkel rendelkezel, hatékony problémamegoldó vagy és szeretsz egy sokoldalú környezetben dolgozni, akkor jelentkezz hozzánk!

Kérjük képpel ellátott önéletrajzot csatold jelentkezéskor.