Vegytisztító ruha felvevő/kiadó

  • Cég neve

    ALFA CLEAN Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Nyugdíj mellett végezhető
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Budapesti, 30 éve működő Vegytisztító felvevőhelyére, munkatárs jelentkezését várjuk, ruházatok átvételére és a tiszta ruházat kiadására.

Elvárások

kedves, önmagára és munkájára igényes, jó kapcsolatteremtő, közvetlen, alapvető kereskedelmi,- és textil ismeretekkel rendelkező munkatársat keresünk, - friss, fiatalos nyugdíjasoknak ideális munkakörülmények - kis családi hangulatú üzletünkbe. Szakmunkás bizonyítvány vagy érettségi feltétel.
Bérezés,- és munkaidő megegyezés szerint.

Előnyt jelent

alapvető kereskedelmi,- és textil ismeretek

Amit kínálunk

kényelmes, családi hangulatú, tiszta körülmények közötti munkavégzés.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.