Vegyipari technikus

  • Cég neve

    EGROKORR Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2030 Érd, Fehérvári út 63-65.

  • Fizetés

    Nettó 320e - 320e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kisüzemi gyártásokban való részvétel
  • Fejlesztőmérnökök segítése

Elvárások

  • Szakközépiskolai végzettség
  • Alapos, igényes és hatékony munkavégzés
  • Olyan munkatársat keresünk, aki önálló, proaktív személyiség, nem ijed meg az új feladatoktól, felelősséget érez munkájáért, és szívesen dolgozik csapatban.

Előnyt jelent

  • vegyipari szakmai tapasztalat, B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalatnál
  • Sokrétű, változatos munka
  • Családias légkör
  • Az ajánlott nettó bér tartalmaz Cafeteria juttatást, mely a 2. hónaptól kerül kifizetésre, megfelelés esetén.

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk 150 éves múlttal rendelkező hazai festékgyártó középvállalkozás, mely ipari és lakossági festékek gyártásával és fejlesztésével foglalkozik Érdi telephelyén.
Az EGROKORR Zrt. gyártási palettáján több mint 11000 féle festék szerepel, melyet lakossági felhasználók, ipari vállalatok, kisiparosok, nagykereskedők, egyéni vállalkozók részére dolgozott ki. Különleges festékkínálatában éppen úgy szerepel a nehéz korróziós bevonó anyag, kádfelújító zománcfesték, üvegfesték, PVC festék, huzallakk, karácsonyfadísz-lakk, mint a magas minőségű ipari bevonatok: porlakkok, vízzel hígítható mártózománcok, szilikon fugamasszák.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük nyomja meg a „jelentkezés” gombot, és küldje meg nekünk magyar nyelvű önéletrajzát!