Vegyipari rendszerkezelő

  • Cég neve

    SPL Europe Kft.

  • Munkavégzés helye

    3792 Sajóbábony

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Nincs munkád? Mi biztosítunk!
Érdekel a vegyipar, de nincs tapasztalatod? Ne félj, mi megtanítunk!
Van már tapasztalatod és váltanál? Itt a helyed!
Ha csatlakozol hozzánk az alábbi feladatok várnak Rád:
  • az üzemi technológia működtetése
  • a gyártó berendezések előírás szerinti üzemeltetése
  • gyártásközi mintavételezések
  • fizikai rend fenntartása

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • precíz munkavégzés, pontosság, megbízhatóság
  • döntési és problémamegoldó képesség
  • szabálykövetés
  • rendszerszemlélet

Előnyt jelent

  • vegyipari gyártásban szerzett szakmai tapasztalat
  • releváns technikusi vagy gépészeti szakágba tartozó végzettség

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér és hosszútávú munkalehetőség
  • béren kívüli juttatások
  • teljesítményalapú bónusz
  • karácsonyi jutalom
  • egészségbiztosítás (egészségügyi problémák esetén magánorvosi és soron kívüli diagnosztikai vizsgálatok igénybevétele)

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az SPL Europe Kft. nemzetközi piacon működő, dinamikusan fejlődő vegyipari vállalat agrokemikáliák, valamint növényvédőszer hatóanyagok gyártásával és kereskedelmével foglalkozik.
Társaságunk kitűnő minőségű termékeket szállít a világ minden tájára.

Érdekel a pozíció? Várjuk önéletrajzod a ,,Jelentkezem" gombra kattintva.