Vegyipari kezelő

  • Cég neve

    Nitrogénművek Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Pétfürdő

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A Nitrogénművek Zrt.-t 1931-ben alapították és ma Magyarország legnagyobb műtrágyagyára. Társaságunk a 100%-os magyar tulajdonban lévő Bige Holding Csoporthoz tartozik. Külföldön és belföldön is folyamatosan fejlődünk, „Genezis” márkanevünk világszerte ismert.

A Nitrogénművek Zrt.

különböző üzemegységeihez keresi új munkatársait

munkakörbe

Olyan jelentkezőket várunk, akik az új ismeretek elsajátítását lehetőségnek tekintik, a tanulásba és tanításba fektetett munkát tisztelik, a megszerzett tudást pedig értéknek tartják.

Kiemelt feladatok:

  • a termelési folyamat meghatározott technológiai lépéseinek elvégzése és dokumentálása
  • az üzem vegyipari berendezéseinek, eszközeinek kezelése, folyamatos ellenőrzése
  • a gyártáshoz szükséges gépek, berendezések működőképességének, tisztaságának biztosítása

Amit kérünk:

  • felelősségteljes, fegyelmezett, precíz munkavégzés, önálló gondolkodás, csapatmunkára való alkalmasság
  • középfokú végzettség (szakgimnázium, szakiskola vagy szakmunkásképző elvárás, érettségi előny)
  • megszakítás nélküli (3 műszakos) munkarend vállalása
  • az egyedi gyártástechnológiák megismerésére, és megtanulására való hajlandóság

Előnyként értékeljük:

  • vegyésztechnikus vagy gépésztechnikus végzettséget
  • vegyipari termelésben szerzett tapasztalatot
  • jó műszaki érzéket

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Hosszú távú, biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél
  • Havi bónusz juttatás
  • Széles körű cafeteria juttatási csomag, már a próbaidő alatt is
  • Előírtnál magasabb műszakpótlékok
  • Év végi jutalom
  • Segítőkész munkatársak
  • Munkába járás támogatása

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.