TEKLA Festékgyártó és Szolgáltató Kft. logo

Vegyipari gyártó, gépkezelő

  • Cég neve

    TEKLA Festékgyártó és Szolgáltató Kft.

  • Munkavégzés helye

    8739 Nagyszakácsi

  • Fizetés

    Bruttó 326e - 450e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Festékgyártó üzemben szakmai képzést követő munkavégzés, festékgyártó gépkezelői munkakörben a nagyszakácsi telephelyen.

Elvárások

Középiskolai /szakmunkás végzettség.

Előnyt jelent

B kategóriás jogosítvány, targoncavezetői jogosítvány, számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk

Egy műszakos munkarend
Önálló, felelősségteljes munkakör
Családias légkör
Kiszámítható, stabil munkahely
Cafeteria
Képzettségnek és szakmai tapasztalatnak megfelelő, versenyképes jövedelem.

Céginformáció

Cégünk több évtizedes múlttal rendelkező hazai festékgyártó vállalkozás, mely ipari és lakossági festékek gyártásával és fejlesztésével foglalkozik Nagyszakácsi telephelyén.
Éves kapacitása 1000-1500 tonna festékanyag. A cég az Egrokorr Festékgyártó Zrt.-hez tartozó üzemként az Egrokorr csoport szerves részét képezi.
A TEKLA Kft. gyártási palettáján többféle festék szerepel, melyet lakossági felhasználók, ipari vállalatok, kisiparosok, nagykereskedők, egyéni vállalkozók részére dolgozott ki.

A "Jelentkezés" gombra kattintva kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!