Vegyianyag gyártó

  • Cég neve

    Vinyl Vegyipari Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Illatos út 19-23.

  • Fizetés

    Bruttó 550e - 600e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 30e - 60e Ft havi mozgóbér Bruttó 570e Ft éves bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Vegyipari műveleti utasítások végrehajtása
  • Gyártás / kiszerelés végzése
  • Gépek, berendezések kezelése, kapcsolódó anyagmozgatással
  • Operátor panelek kezelése
  • Dokumentációk vezetése

Elvárások

  • Vegyésztechnikusi, vagy szakmunkás végzettség (akár pályakezdő is)
  • Vagy bármilyen más szakmunkás végzettség legalább 3 éves vegyipari termelésben töltött gyakorlattal
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Munkavédelmi és technológiai előírások betartása
  • 3 műszakos munkarend vállalása (hétvégi munkavégzés nincs)

Előnyt jelent

Érvényes targonca vezetői engedély (vezetőüléses targonca)

Amit kínálunk

  • Bejelentett, stabil munkahely
  • Bruttó 3.300 Ft/óra alap óradíj + műszakpótlék
  • Mennyiségi és oktatási bónusz
  • 13. havi bér
  • 576.000 Ft éves cafetéria keret
  • Átlagos éves bér kb. 850.000Ft/hó (bruttó)

Céginformáció

A Vinyl Kft Magyarországon piacvezető a vízfertőtlenítő szerek gyártásában és forgalmazásában, jódüzeme pedig speciális jódvegyületek készít elsősorban exportra.
Termékeink a mindennapi életben nélkülözhetetlenek többek között vízművek, gyógyszergyárak, fürdők  használja őket.

A céget dinamikus fejlődése alapján a Budapesti értéktőzsde 2020-ban a BÉT 50 tagjai közé választotta

Kérem, hogy jelentkezéséhez csatolja fényképes önéletrajzát