Vegyésztechnikus

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk egy Mérnöki Kutató és Szolgáltató Kft. 28 éves múltra visszatekintő, folyamatosan és dinamikusan fejlődő mérnöki kutató és szolgáltató 100 % -ban magyar tulajdonú vállalkozás, amely vezető szerepet tölt be a hazai piacon.

Budapest XI. kerületében működő, akkreditált laboratóriumukba keressük számukra leendő kollégájukat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Környezeti minták (talaj és víz) előkészítése kromatográfiás vizsgálatokra
  • Klasszikus analitikai vizsgálatok végzése (titrálás, fotométer kezelése, pH és vezetőképesség mérés, szervetlen ionok kimutatása, mintafeltárás)
  • Klasszikus analitikai számítások végzése
  • Mérő oldatok készítése
  • Új vizsgálati módszerek minta előkészítésében aktív részvétel
  • Minőségirányítási előírások betartása
  • Napi rutin és a kutatási feladatokban való aktív részvétel
  • A vizsgálatokhoz és a laboreszközökhöz tartozó dokumentációk rendszeres vezetése
  • Az előkészítő labor és az ahhoz tartozó eszközök rendben és tisztán tartása
  • Auditokon és szakmai tanfolyamokon részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség: vegyész, vegyipari technikus, analitikai technikus
  • Víz, talaj vagy szennyvíz előkészítésében jártasság
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Műszerek és laboreszközök kezelésében való jártasság
  • Stressztűrés
  • Nagyfokú precizitás és önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú munkaviszony
  • Piaci viszonyoknál magasabb, jogtisztán bejelentett versenyképes fizetés
  • Cafeteria juttatás
  • Szabad hétvége
  • Teljes körű betanítás
  • Dinamikus, fiatalos, összetartó csapat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 2-3 éves tapasztalat analitikai területen, klasszikus és műszeres analitikai ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns
  • Gyártás, Termelés
  • Laboros
  • Vegyész/Vegyésztechnikus

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület
  • Munkaidő: Hétfőtől - péntekig napi 8 óra