Vegyészmérnök, vegyésztechnikus

  • Cég neve

    Festékipari Kutató Kft.

  • Munkavégzés helye

    1108 Budapest, Venyige utca 3.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 400e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (1 db)
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Megfelelő gyakorlatot követően a gyártás minőség ellenőrzésének irányítása,
  • közreműködés a gyártástechnológia továbbfejlesztésében,
  • közreműködés az új laboratóriumi fejlesztések méretnövelő üzemi kísérleteiben, a gyártástechnológia kidolgozásában.

Elvárások

  • vegyészmérnök, vegyész technikusi végzettség
  • megfelelő motiváltság
  • felhasználói szintű számítógép ismeretek

Előnyt jelent

  • hasonló feladatokkal kapcsolatban szerzett tapasztalat,
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • egy tapasztalt, fejlesztőcsapathoz való csatlakozást,
  • hosszú távú munkaletőséget,
  • sokrétű, kihívásokkal teli munkakört .

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Festékipari Kutató-Fejlesztő és Vállalkozó Kft. 35 éve működő, fejlesztéssel, műszaki tanácsadással, szakértői tevékenységgel, vizsgálatokkal és festékgyártással foglalkozó magyar tulajdonú vállalkozás. A cég a hazai festékiparban több területen piacvezető szerepet tölt be. Munkatársat keres az alábbi feladatkörre:

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát motivációs levéllel a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.