Vegyészmérnök

  • Cég neve

    MOHU BUDAPEST Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1151 Budapest, Mélyfúró utca 10-12.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a Hulladékhasznosító Mű Víz-vegyi üzemegység berendezéseinek operatív üzemeltetési, karbantartási, fejlesztési feladataiban való részvétel
  • szakmai támogatást nyújtasz a Hulladékhasznosító Mű Víz-vegyi üzemegység vezetőjének
  • az üzemegység anyag-, eszköz- és szolgáltatásbeszerzési folyamatainak szakmai előkészítése
  • műszaki leírások összeállítása
  • részvétel az üzemegység beruházásainak és karbantartási feladatainak tervezésében
  • az üzemegység fejlesztési projektjeinek előkészítése, valamint a kivitelezésük ellenőrzése
  • a Hulladékhasznosító Mű vízelőkészítő rendszerének üzemeltetése és fejlesztése
  • a technológia vegyszermennyiségi igényeinek beszerzésével kapcsolatos feladatok, beleértve a hozzá kapcsolódó adminisztrációt és adatszolgáltatásokat
  • berendezésekre lebontott éves karbantartási terv készítése
  • a karbantartási, javítási igények koordinálása a társterületekkel együttműködve

Elvárások

  • vegyészmérnöki végzettség (BSC vagy MSC)
  • üzemi körülmények között szerzett legalább 3 év szakmai gyakorlat
  • jó együttműködési készség
  • rendszerben való gondolkodás, proaktivitás
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • végül, de nem utolsó sorban hozd magaddal a veled született mérnöki precizitásodat

Előnyt jelent

  • ha van már néhány év tapasztalatod kisebb csapat vezetésében
  • Libra és/vagy Oracle programok ismerete
  • felhasználói szintű SAP ismeret

Amit kínálunk

  • egy fenntarthatóbb, tisztább jövőért dolgozó csapat része lehetsz nálunk a munkáddal valóban értéket teremthetsz
  • Magyarország egyedülálló hulladékhasznosító létesítményében egyedi technológiákat ismerhetsz meg
  • számunkra fontos a szakmai fejlődésed, melyet külső és belső képzési lehetőségekkel támogatunk
  • a szakmai kihívásokon túl stabil munkahelyet, kiszámítható időbeosztást biztosítunk számodra
  • a próbaidő lejártát követően rugalmasan alakíthatod ki a számodra legmegfelelőbb cafeteria-csomagot
  • szükség esetén széleskörű szociális juttatásokat vehetsz igénybe
  • a vidékről bejáró kollégáink utazási költség-támogatásban részesülhetnek

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Ha szeretnél részt venni a MOL- csoport új, és izgalmas épülő szegmensének kialakításában, nincs más dolgod, mint megküldeni számunkra bérigénnyel ellátott, fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat a jelentkezem gombra kattintva, a tárgyban „Vegyészmérnök” jelige feltüntetésével.