Vegyészmérnök/Anyagmérnök

  • Cég neve

    BorsodChem Zrt

  • Munkavégzés helye

    3700 Kazincbarcika, Bólyai tér 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A kínai Wanhua Csoporthoz tartozó kazincbarcikai székhelyű BorsodChem Zrt. az MDI és TDI termékek, PVC porok vezető európai gyártója vegyészmérnök/anyagmérnök munkatársat keres termelő üzemi, technológiai területre.

Munkavégzés helye: Kazincbarcika

Leendő kollégánk feladatai:

  • termelő üzem hatékony és folyamatos működésének biztosítása,
  • fajlagos termelési mutatók optimalizálása,
  • meglévő berendezések állapotának monitorozása,
  • beruházási projektek technológiai támogatása,
  • technológiai elemzések és számítások elvégzése, beszámolók készítése.

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • vegyészmérnök vagy vegyipari technológia szakirányú anyagmérnök BSc végzettséggel rendelkezel,
  • társalgási szintű angol nyelvtudással és
  • jó kommunikációs képességgel rendelkezel,
  • önálló és megbízható vagy.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, hiszen változatos feladatok, szakmai kihívás, és világszínvonalú vegyipari technológiák megismerésére nyílik lehetőséged.
Új munkavállalóink beilleszkedését egy tapasztalt mentor segíti, későbbi fejlődését változatos szakmai és kompetenciafejlesztő tréningekkel, valamint nyelvi képzésekkel támogatjuk. A mérnöki karrierpálya pedig kiszámítható, előre tervezhető életpálya lehetőségeket biztosít.
Az utóbbi években évente hozzávetőleg 20 fiatal diplomás kollégával bővült a csapatunk.

Előnyt jelent:

  • vegyészmérnök/anyagmérnök MSc végzettség,
  • termelő üzemben szerzett gyakorlat,
  • gyártás operatív irányításában szerzett tapasztalat,
  • szakmai angol nyelvismeret.

Miért éri meg nálunk dolgozni?

  • 13,5 havi alapbér éves szinten,
  • éves teljesítmény alapú bónusz,
  • vállalati eredménytől függő bónusz,
  • cafeteria rendszer (évi Br. 450.000 Ft)
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás,
  • munkába járás támogatása,
  • mérnök karrierpálya rendszer,
  • lakhatási , lakásvásárlási támogatás,
  • pályakezdési támogatás (akár nettó 1.500.000 Ft).

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Speciális mérnöki területek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva jelentkezhetsz.