Renew Technologies Hungary Kft. logo

Vegyész munkatárs

  • Cég neve

    Renew Technologies Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Lomb utca 15.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Háztartási tisztítószer termékek fejlesztésében való részvétel
  • Új nyersanyagok felkutatása a cég általános filozófiája szerint
  • Minőségbiztosítási mérések elvégzése
  • Klasszikus analitikai titrálások
  • HS-GC-re mintaelőkészítés és mérés a készülékkel
  • Gyártási folyamatok figyelése
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok
  • Mérnök kollégákkal való kísérlettervezés, részfolyamatokban való segédkezés
  • Laboratóriumi rend fenntartása

Elvárások

  • Vegyésztechnikusi végzettség vagy ezzel ekvivalens szakmai tapasztalat
  • Laboratóriumi jártasság
  • Felhasználói szintű általános számítógépes ismeretek
  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás
  • Gyakorlatiasság, jó problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Alaposság, precizitás

Előnyt jelent

  • Vegyész vagy vegyészmérnöki végzettség
  • Vegyipari vagy gyógyszeripari területen szerzett termékfejlesztési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Hosszú távú, felelősségteljes munkavégzés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Oktatás, képzések támogatása, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Szakmailag felkészült csapat
  • Általános munkarend (8.00-16.30 között)
  • Munkábajárás támogatása (15 Ft/km, amennyiben a lakóhely Budapest közigazgatási határán kívül esik)
  • Betegszabadság esetén 100 %-os bérfizetés

Céginformáció

„Why waste waste – vagyis, miért pazarolnánk el a hulladékot?” – ez a budapesti székhelyű reNEW Technologies Hungary Kft. mottója, amely jól példázza küldetését. A reNEW kifejlesztett egy egyedülálló technológiát, amellyel a szennyvíztisztítás során keletkező biomasszát hasznosítani lehet. Ez az eljárás a fenntartható jövő, a körforgásos gazdasági modell egyik kiváló hazai példája, ami segít egy egészségesebb, biztonságosabb és jobb életvitelt lehetővé tenni.

A hulladékként kezelt alapanyagból a cég több innovatív terméket is fejleszt, köztük újrahasznosított háztartási tisztítószert, 'CYCLE' márkanév alatt, amely 2019 nyarán került a kiskereskedelmi forgalomba. A CYCLE tisztítószerek az ismert drogériákban a dm, Rossmann polcain és szinte valamennyi jelentős bio-, ökotermékeket árusító online csatornán elérhetőek. A CYCLE termékek már regionálisan is kaphatóak, elsőként Ausztriában. A márka tervei között pedig az intenzívebb nemzetközi nyitás nagy hangsúlyt kap a következő időszakban.

A reNEW csapata elhivatott, értékvezérelt, kimagaslóan tehetséges egyénekből áll, akik arra törekednek, hogy mindenki számára a legjobb tudásukat adják egy új, ciklikus életvitel kialakításához.

A „Jelentkezem” gombra való kattintás után, kérjük, csatolja magyar és lehetőség szerint angol nyelvű önéletrajzát.