Vegyész

  • Cég neve

    ALFÖLDVÍZ Zrt.

  • Munkavégzés helye

    5600 Békéscsaba, Szabolcs utca 36.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

Az ivóvíz- és műszeres kémiai laboratóriumban folyó minőségvizsgálatok elvégzése, így:

  • ivóvíz, felszín alatti-, felszíni- és fürdővíz minták előkészítése (extrakció, desztilláció, roncsolás) az analitikai vizsgálatokhoz, minták szétosztása nagyműszeres vizsgálatokhoz
  • nagyműszeres mérések (IC, AAS, ICP, Higany) szabvány-, vagy egyedi módszer szerinti elvégzése
  • laboratóriumi kisműszerekkel és mintaelőkészítő berendezésekkel történő vizsgálatok (pH, vezetőképesség, oldott oxigén és zavarosság mérők, automata titrátor, spektrofotométer, analitikai mérleg, szárítószekrény, izzítókemence, mikrohullámú nedvességtartalom meghatározó, blokkroncsoló) szabvány-, vagy egyedi módszer szerinti elvégzése
  • klasszikus analitikai vizsgálatok (titrálás) elvégzése
  • a mért eredmények kiértékelése, ellenőrzése, számított komponensek meghatározása
  • vizsgálati eredmények előírásszerű dokumentációja
  • a vizsgálatokhoz kapcsolódó minőségbiztosítási feladatok elvégzése (QC kártyák, pontosság ellenőrzési bizonylatok), dokumentumok naprakész vezetése
  • mintaelőkészítő berendezések és mérőműszerek felügyelete, szakszerű felhasználói szintű karbantartása
  • új módszerek bevezetésében, akkreditációra való felkészülésekben való aktív részvétel

Az ivóvíz-, és gázlaboratóriumban folyó mintaelőkészítési és vizsgálati, valamint minőségbiztosítási tevékenységeinek napi koordinálása, így:

  • napi feladatok kiosztása, visszaellenőrzése
  • minőségbiztosítási feladatok elvégzése
  • dokumentáció folyamatos ellenőrzése, napra készen tartása
  • minőségirányítási rendszer fejlesztésében való részvétel
  • részvétel az akkreditációval kapcsolatos NAH eljárásokban

Elvárások

  • szakirányú vegyész, vegyészmérnök Msc végzettség
  • min. 2 év akkreditált laboratóriumban szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Windows, MS Office, különös tekintettel MS Excel)
  • önálló, pontos, precíz és megbízható munkavégzés
  • csapatmunkára való képesség
  • vezetői kompetencia
  • analitikus gondolkodás
  • eredményorientáltság

Előnyt jelent

  • belső auditori (ISO 17025:2017) képesítés
  • vezetői tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • alapbér a besorolási rendszer alapján meghatározva
  • szakmai fejlődési lehetőség az analitika területén
  • Cafetéria költségkeret bruttó 450.000,- Ft/év
  • lakhatási támogatás
  • Önkéntes Nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás, havi bruttó bér 4%-a
  • balesetbiztosítás, szociális, élethelyzethez kapcsolódó juttatások, utazási támogatás, céges rendezvények, elismerési rendszer

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.