Végrehajtási és ügyféllevelezési munkatárs

  • Cég neve

    MKK Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest,Budapest, Tomori utca 34.

  • Egyéb juttatások

    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

MKK Zrt.

Az MKK Magyar Követeléskezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság a követeléskezelési piac egyik kiemelt szereplője, elhivatott, minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget budapesti székhelyére a XIII. kerületbe

VÉGREHAJTÁSI ÉS ÜGYFÉLLEVELEZÉSI MUNKATÁRS

munkakörbe

Feladatok

• önálló Bírósági Végrehajtóktól érkező megkeresésekkel, felhívásokkal kapcsolatos ügyintézés, válaszadás,
• ügyfelektől közvetlenül, illetve végrehajtón keresztül érkező megkeresések teljeskörű, magas szakmai színvonalon és határidőn belül történő megválaszolása, megállapodások elkészítése és monitoringozása,
• végrehajtási eljárások kezelése, a jogszabály által előírt végrehajtási cselekmények elvégzésének vizsgálata és előre mozdítása a behajtás folyamatossága és sikeressége érdekében,
• bejövő dokumentumok feldolgozása során a megszerzett információk rögzítése a követeléskezelő rendszerben,
• jogi ügyek intézéséhez adat- és információ gyűjtés,
• kapcsolattartás hatóságokkal, bíróságokkal, hivatalos szervekkel a jogi eljárásnak megfelelő munkavégzés érdekében,
• végrehajtóktól érkező elszámolási, illetve pénzügyi dokumentumok vizsgálata jogszabályi megfelelőség szempontjából.

Amit kínálunk

• változatos szakmai kihívások, fejlődési lehetősséggel
• versenyképes fix jövedelem és juttatások (cafetéria)
• kitűnő munkahelyi környezet
• egészséges életmód és sport támogatása
• rugalmas munkarend
• bejelentett főállású munkaviszony
• azonnali munkakezdési lehetőség

Elvárások

• legalább középfokú végzettség
• jogszabályi környezet alapszintű ismerete
• követeléskezelés területén szerzett releváns szakmai tapasztalat
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Word/Excel/Outlook)
• pontosság, megbízhatóság, nagy munkabírás
• önállóság, felelősségteljes, együttműködő munkavégzés
• jó kommunikációs készség szóban és írásban

Előny

• végrehajtói irodában vagy követeléskezelő cégnél szerzett gyakorlat (min. 1 év)
• ügyféllevelezésben szerzett tapasztalat
• jogi asszisztensi végzettség
• MNB pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga
• azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Követelés kezelés, Behajtás