Végellenőr - csomagoló

  • Cég neve

    Vincotech Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    2060 Bicske, Kossuth utca 59.

  • Fizetés

    Bruttó 491e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Te vagy aki mindig kiszúrod a legapróbb hibákat is?
Szívesen dolgozol számítógépes rendszerekben, és nem riaszt meg, ha be is kell csomagolni, el kell pakolni a termékeket?
Szeretsz intézkedni, a társosztályokkal levelezni?
Akkor ez a lehetőség Neked szól :)

Feladatok, melyekhez szükségünk van Rád:
·         Késztermékek végellenőrzése munkautasítás alapján
·         Számítógépes adatrögzítés (SAP, ITAC rendszerekben)
·         Termékek csomagolása, raklapra helyezése
·         Kapcsolattartás a társosztályokkal e-mail-en

Elvárások

Készségeid, melyekre számítunk:
  • Számítógép kezelése alapszinten
  • 12 órás műszak vállalása (Nappalos műszak 5:50-17:50, éjszakás műszak 17:50-5:50, benne összesen 60 perc szünet. Maximum 3 munkanap után biztosított a pihenő.)
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Könnyű fizikai munka vállalása
  • Jó látás közelre (akár szemüveggel)
  • Megfelelő helyesírás
  • Nyitottság a tanulásra

Amit kínálunk

Amit kínálunk Neked:
  • Biztos, stabil, megbízható munkahely
  • Fejlődő iparág, ahol a megújuló energia területére gyártunk
  • Kis létszámú, vidám csapat
  • Kiszámítható, tervezhető munkarend

Juttatások:
Átlag bruttó 491.700Ft havi bér!*
*=4 hónap átlagából számolt adatok alapján! (Ez tartalmazza a bruttó 365.000Ft-os alapbért, 30%-os éjszakai műszakpótlékot, 50%-os szombati és vasárnapi munkavégzés esetén járó pótlékot, napi 750Ft-os étkezési hozzájárulást, és a havi bónuszt 5500Ft-tól)
  • Cafeteria éves keret bruttó 291.200 Ft
  • Bruttó 100.000 Ft egyszeri belépési bónusz a 3. hónap után
  • Ingyenes céges busz Tatabánya, Oroszlány és Csákvár irányából + extra környezetvédelmi bónusz / vagy bejárástámogatás autóra, tömegközlekedésre
  • Személyi edzések és gyógytorna
  • Iskolakezdési támogatás
  • Egészségmegőrző programok
  • Ingyenes jogi tanácsadás
  • Rendszeres gyümölcsnapok
  • Rendezvények, kirándulások

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A Vincotech egy dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalat, a Mitsubishi Electric Corporation tagja.
Magas színvonalú teljesítmény-elektronikai áramköröket tervezünk és gyártunk ipari hajtásokhoz és napenergia átalakítására szolgáló inverterekhez.
1996 óta vagyunk Bicskén, és 2023-ban új gyártócsarnokkal bővültünk.
A raktár területéhez tartozó végellenőr-csomagoló munkakörbe várjuk a jelentkezésed!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű önéletrajzod.

Kérjük, hogy önéletrajzodban, pályázati anyagodban ne ossz meg olyan különleges kategóriába tartozó adatokat, amelyek nem kapcsolódnak szorosan az adott munkakör betöltéséhez.