DEBRECEN INTERNATIONAL AIRPORT Kft. logo

Védelmi ellenőr

  • Cég neve

    DEBRECEN INTERNATIONAL AIRPORT Kft.

  • Munkavégzés helye

    4030 Debrecen, Repülőtéri út 12.

    • Teljes munkaidő
    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Belépés-ellenőrzési feladatok: a repülőtér légi oldalára és szigorított védelmi területére belépő személyek és/vagy járművek belépés-ellenőrzése;
  • Védelmi ellenőrzési feladatok: utasok, kézipoggyászok, feladott poggyászok átvizsgálása manuálisan és technikai eszközökkel, továbbá járművek átvizsgálása manuálisan és technikai eszközökkel.
  • Portaszolgálat-ellátási feladatok.

Elvárások

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Minimum középfokú végzettség
  • Ügyfélbarát hozzáállás
  • Büntetlen előélet és fokozott védelmi háttérellenőrzésen való megfelelés
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office, Outlook stb.)
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési készség
  • Rugalmasság, pontos és precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, meglévő vagy korábban megszerzett VÉD-I.-II.-III.-IV. vizsga
  • Egyéb európai nyelv ismerete (német, román, orosz, ukrán)
  • ’B’ kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi környezet
  • Bérezés a pozíció betöltéséhez szükséges védelmi ellenőri vizsga megszerzésének időtartama alatt is
  • Kihívást jelentő és változatos feladatok
  • Kimagasló szakmai tapasztalat megszerzésének lehetősége
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Folyamatos, munkakör-specifikus képzések
  • A repülőtér különleges világához tartozó egyik legizgalmasabb feladatkör ellátása, amit nem csak munkának, hanem hivatásnak érezhetsz
  • Összetartó, színes csapat
  • Várjuk nők és férfiak, hallgatók, GYED-en lévők és részmunkaidős állást keresők jelentkezését egyaránt.

Céginformáció

A Debrecen nemzetközi repülőtér Kelet-Magyarország legfontosabb és egyben legnagyobb forgalmú nemzetközi repülőtere, Magyarország öt nemzetközi repülőterének egyike; a második legforgalmasabb. 2001 óta a nemzetközi utazóközönség előtt is nyitott légikikötő.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérjük küldje el fényképes magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajzát. Köszönjük!