Franz Kaminski Waggonbau Hungária Kft. logo

Vasúti kerékpárüzem vezető

  • Cég neve

    Franz Kaminski Waggonbau Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    4002 Debrecen, Lőtér utca 2.

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vasúti kerékpárok felújításának teljes felügyelete, a humán erőforrás koordinálása (kb. 15 fő)
  • Feladatok végrehajtására legalkalmasabb munkamegosztás kialakítása, a részfeladatok összehangolása, a felújítóüzem működésének szabályozása
  • Vevői specifikációkban megfogalmazott utasítások betartása
  • Megrendelésállomány nyomon követése
  • Mérőeszközök kalibrálásának, hitelesítésének felügyelete
  • Rendelkezésre álló LEAN eszközök alkalmazása, fejlesztése
  • Alárendelt szervezeti egységek felügyelete

Elvárások

  • Legalább gépész technikusi végzettség, mérnöki végzettség előny
  • Gyártás-javítás területén szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Középfokú német vagy angol nyelvtudás
  • Megfelelő tapasztalat a humánerőforrás irányításában

Előnyt jelent

  • Roncsolás-mentes anyagvizsgálati tapasztalat
  • Csapágyrendszerek működésének ismerete
  • Vasútiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil piaccal rendelkező munkahely
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatás
  • Teljesítményarányos prémiumrendszer

Céginformáció

A Franz Kaminski Waggonbau GmbH több évtizede az egyik vezető vállalat a vasúti teher- és tartálykocsik gyártása és javítása területén. A több évtizedes tapasztalatunk és az általunk nyújtott szolgáltatás magas minősége által megbecsült partnereivé váltunk az európai teher- és tartálykocsi bérbeadó vállalatok és partnereik beszállítói láncában a vegyi-, nyersanyag és élelmiszeripari területeken.

A jelentkező új piaci igény kielégítéseként alapítottuk meg 2005-ben a debreceni székhelyű Franz Kaminski Waggonbau Hungária Kft-t. Célkitűzésünk a partnereink által támasztott magas elvárások és igények maradéktalan kielégítése az Ipar 4.0 által teremtett eszközök segítségének alkalmazásával. Fő erősségünk a közép- és kelet európai forgalomban lévő vasúti teherkocsik javítása és vizsgáztatása, különös tekintettel a RID hatálya alá tartozó tartálykocsik.

Fényképes önéletrajzzal.