Vasúti járműszerelő

  • Cég neve

    MÁV KFV Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A társaság által üzemeltetett vontató és vontatott járművek üzemkészségének biztosítása
  • A társaság által üzemeltetett vontató járművek tervszerű és időszakos karbantartása, javítása
  • Üzemzavar esetén a keletkezett hibák feltárása, elhárítása
  • A vasúti jármű üzemeltetésre és karbantartásra vonatkozó jogszabályok, műszaki utasítások és dokumentációs rendszerek ismerete, alkalmazása

Elvárások

  • Orvosi alkalmasság
  • Állami szakmunkás/szakiskolai végzettség
  • Vasúti járművek javításához szükséges jogosultság, elméleti és gyakorlati ismeretek
  • 3 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • Szerelési, javítási munkákban való aktív részvétel
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Megbízhatóság, felelősségvállalás
  • Önálló munkavégző képesség, csapatmunka, együttműködési készség

Előnyt jelent

  • Dízelmozdony szerelő, vasút-villamossági szerelő, vasúti járműszerelő szakmunkás/szakiskolai végzettség
  • Vasúti telephelyen végzendő jármű mozgásokhoz kapcsolódó jogosultságok

Amit kínálunk

  • Alapbér megegyezés szerint
  • SZÉP kártya juttatás (belépést követő évtől)
  • Önkéntes nyugdíjpénztári pénztári tagság esetén a bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű tagdíj kiegészítés
  • Önkéntes egészségpénztári tagság esetén nettó 4.000 Ft/hó munkáltatói tagdíj-hozzájárulás
  • Ingyenes utazásra jogosító vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
  • Vállalati országbérlet (VOLÁNBUSZ járataira)

Munkavégzés:

  • A cég budapesti telephelyén, hibaelhárítás esetén pedig vidéken.
  • Éves munkaidő keret

Céginformáció

MÁV Központi Felépítményvizsgáló Kft. Vasúti járműszerelő munkatársat keres.