Varrónő/Varró

  • Cég neve

    Ilonovia Kft

  • Munkavégzés helye

    1054 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 340e - 370e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Női kollégák körében esküvői ruhák méretre igazítása, uszályfelgombolás kialakítása (azaz nem készítése és nem tisztítása a ruháknak!!), a menyasszonyok kiszolgálásában való segítségnyújtás, öltöztetés, a ruhák próbálása velük. A szakirányú betanítást vállaljuk!

Elvárások

Szakirányú szakiskolai végzettség (nem OKJ), precizitás, több éves szakmai gyakorlat (nem iskolai gyakorlat), önálló munkavégzés, de csapatban is tudjon dolgozni, jó teherbírás, jó kommunikációs készség,

Előnyt jelent

Angol nyelvtudás, szakmában szerzett több éves tapasztalat, kitűnő kommunikációs készség, jó csapatszellem, kreativitás, jó alkalmazkodóképesség, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

Budapesti, esküvői ruhaszalonba bejelentett, 8 órás, hosszútávú munkaviszonyra (heti 40 óra) keresünk kollégát egy vidám, összetartó, bővülő női csapatba! Ha szeretne egy exkluzív szalonban, világmárka kollekciók álomszép esküvői ruháival dolgozni, akkor várjuk jelentkezését! Bér megegyezés szerint, szakmai tapasztalat, gyakorlat függvényében.

Céginformáció

Többszörösen díjnyertes, budapesti esküvői ruhaszalon, jól megközelíthető helyen, az V. kerületben, álomszép, hatalmas választékú, világmárka kollekciók gyönyörű ruháinak kölcsönzésével, eladásával várja ügyfeleit.

Kérjük a jelentkezőket, hogy volt iskolák, munkahelyek megjelölésével és szakiskolai végzettséggel együtt jelentkezzenek!