Varró / Varrónő

  • Cég neve

    D.M.D stúdió Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Károly király utca 40.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Feladatok
26 éve működő budaörsi függönyszalonunkba keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező Varró / Varrónő munkakörbe, teljes munkaidőre munkatársat.

Elvárások

Csapat munka, kreativitás, igényes és önálló munkavégzés.

Előnyt jelent

Tapasztalt, gyakorlattal rendelkezők előnyben!

Amit kínálunk

Megfelelő bérezés, szabad hétvége, munkába járás támogatása.
Teljes munkaidő alkalmazotti jogviszony!

Céginformáció

Magyar tulajdonban lévő cégünk 1996 óta van jelen a hazai piacon. Függönyök eladásával, varrásával valamint teljeskörű lakberendezési tevékenységgel foglalkozunk. Tevékenységünket tervezett enteriőrökben, különböző hangulatú kiegészítőkkel, kisbútorokkal, szőnyegekkel és tapéták széles választékával tudjuk bemutatni. Lelkes csapatunk 13 főből áll, ami számunkra szerencsés összmunkát biztosít.

Jelentkezéseket várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva, önéletrajz és telefonos elérhetőség megadásával.