Varró / Varrónő

  • Cég neve

    Ámor és Menyegző Kft

  • Munkavégzés helye

    6724 Szeged

  • Fizetés

    Nettó 300e - 400e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Menyasszonyi ruhaszalon 1fő VARRÓ / VARRÓNŐ munkatársat keres. Szeretnénk csapatunkat bővíteni, ezért keressük magasan képzett VARRÓ / VARRÓNŐ munkatársunkat.

Elvárások

Téged várunk, ha úgy érzed a varrásban kellően magabiztos vagy, udvarias, segítőkész és lelkiismeretes a hozzáállásod! Keressük azt a kolléganőt, aki szereti a szép ruhákat, szereti a szakmáját. Precíz, pontos munkát végez.

Előnyt jelent

Előny ha a jelentkező tud szabni, és a  kereskedelemben jártassága van. Ha az alábbi sorok alapján magadra ismertél, itt a lehetőség, hogy csatlakozz csapatunkhoz!

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható, dinamikusan fejlődő cég
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fix munkaidő, 1 műszakos munkarend
  • Kellemes munkakörnyezet, jó csapat
  • Szabad hétvége
  • Stabil fizetés

Céginformáció

Esküvői ruhaszalonba bejelentett, 8 órás, hosszútávú munkaviszonyra (heti 40 óra) keresünk szabó/varrónőt. Ha szeretne egy kellemes munkahelyen, vidám csapatban, szép esküvői ruhákkal dolgozni, szakmailag fejlődni, akkor várjuk jelentkezését!
Bér megegyezés szerint, szakmai tapasztalat, gyakorlat függvényében.