Kistarcsai KÖFE Közterület-fenntartó Kft. logo

Városüzemeltetési munkatárs

  • Cég neve

    Kistarcsai KÖFE Közterület-fenntartó Kft.

  • Munkavégzés helye

    2143 Kistarcsa

  • Fizetés

    Bruttó 340e - 390e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Mozgóbér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Kistarcsai KÖFE Közterület-fenntartó Kft. munkatársat keres

Városüzemeltetési munkatárs munkakörbe.

Feladatok: anyagok, eszközök, személyek szállítása, városüzemeltetési, tisztítás-technológiai és karbantartási munkák végzése, mint pl.
parkgondozás, locsolás, kertészeti munkákban való részvétel,
közterületek takarítása, hordalék eltakarítása, kátyúzás,
közterületeken dolgozó munkatársak munkájának segítése.

Munkavégzés helye: Kistarcsa Város területén

Elvárások

Az állás betöltéséhez „B” kategóriás jogosítvány szükséges.

Az állásokhoz tartozó elvárások: precíz munkavégzés, megbízhatóság, csapatmunka, terhelhetőség. „B” jogosítvány,

Előnyt jelent

Szakképesítés, gépkezelői bizonyítvány előny, de nem feltétel.

Jelentkezni önéletrajzzal, bérigény megjelölésével.