Vámügyintéző

  • Cég neve

    S.S.V. Consulting Kft.

  • Munkavégzés helye

    1239 Budapest, Ócsai út 1.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Minőségi vámügynöki szolgáltatás biztosítása partnereink felé
  • Vám- és adójogszabályok, hatósági előírások betartásával közreműködés vámkezeléseknél, utólagos eljárásoknál
  • Vám- és fuvarokmányok kiállítása, letét és szolgáltatási díj beszedése és kezelése
  • Adatrögzítés számítógépes nyilvántartási rendszerekben
  • Hatósággal való kapcsolattartás

Elvárások

  • Vámügyi végzettség (Vámügyintézői - Vámkezelő OKJ végzettséggel)
  • Vámügyi gyakorlat (vámügyintézőként) de végzettség hiányában - tanulmányi támogatást biztosítunk
  • Releváns szakmai tapasztalat (vámügynöki, vámügyintézői)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • MS Office haladó szintű ismeret (Word, PowerPoint, erős excel tudás)
  • Jó problémamegoldó és konfliktuskezelő készség

Előnyt jelent

Aktív idegen nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Stabil pénzügyi háttér
  • Versenyképes, egyéni megállapodás szerinti jövedelem
  • Jó hangulatú csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzés támogatás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Céginformáció

Az S.S.V. Consulting Kft. Vámügynökség, több mint 10 éve nyújt külön fajta vámügynöki szolgáltatásokat széleskörűen partnerek részére.
Így, aki nálunk akarja szakmai életútját egyengetni fiatalos, dinamikus csapatunkkal hosszú távra és stabil munkahelyre építhet.
Cégünk legfőbb értékét munkavállalói jelentik, Ők azok, akik elsődleges szerepet játszanak társaságunk eredményes működésében, értük kiemelt felelősséggel tartozunk

A "Jelentkezem" gombra kattintást követően kérem a fényképes önéletrajzot becsatolni szíveskedjék.