GSP Global Szerviz Partner Kft. logo

Vámügyintéző

  • Cég neve

    GSP Global Szerviz Partner Kft.

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Napi kapcsolattartás a Vámhivatallal, megbízóval
  • Okmánykezelés (normál és egyszerűsített eljárásban export, import vámkezelések, továbbítások elkészítése)
  • Adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • Vámügyintézői területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (word, excel ismerete);
  • Jó kommunikációs készség; terhelhetőség

Előnyt jelent

  • Vámügyintézői képesítés
  • Kompakt-Zoll vámprogram ismerete

Amit kínálunk

    • összetett felelősségteljes munkakör
    • szakmai fejlődési lehetőség
    • fiatal, lendületes csapat
    • Bejárási támogatás
    • Cafetéria juttatás
    •  munkába járási támogatás 30 Ft.-/km vagy bérlet térítés a törvéyben előírt mértékig

Céginformáció

A GSP Global Szerviz Partner Kft. 15 éve létezik Magyarországon. Egy biztos hátterű stabil lábakon álló izraeli tulajdonban lévő cég, mely professzionális és innovatív end-end ellátási lánc megoldásokat kínál az expressz szállítás, a logisztikai szolgáltatások, a raktározás, a gyártott és fogyasztási cikkek szállítása és forgalmazása területén.