Vámügyintéző és logisztikus

  • Cég neve

    Lagermax Autótranszport Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Vasút utca 3.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Kapcsolattartás a vámhivatallal és az ügyfelekkel
  • Napi vámkezelési feladatok elvégzése
  • Autóimportőrökkel való kapcsolattartás
  • Társosztályokkal szoros együttműködés
  • Kapcsolódó ad hoc feladatok

Elvárások

  • Középfokú, szakirányú vámügyi végzettség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Jó problémafelismerő és megoldó képesség
  • Magabiztos fellépés
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • Csapatjátékos, precíz, megbízható személyiség

Előnyt jelent

  • Több éves releváns tapasztalat vámügyintézői területen
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Biztos, teljesen bejelentett kereseti lehetőség egy stabil nagyvállalatnál
  • Utazási költségtérítés a jogszabályi előírásoknak megfelelően
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Változatos feladatkör
  • Egy elkötelezett, befogadó csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló

Céginformáció

A Lagermax Autótranszport Kft. egy osztrák tulajdonú 34 éves (Ausztriában 104 éves) múltra visszatekintő vállalat, mely Magyarországon 300 dolgozójának biztosít kiszámítható megélhetést. Budaörsön egy 8500 autó befogadására alkalmas telepen végzünk autólogisztikai feladatokat.

A "jelentkezem" gombra kattintva kérem küldje el fényképes önéletrajzát.