Vámügyintéző

  • Cég neve

    DHL Express

  • Munkavégzés helye

    BUD International Airport, 302. building

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

DHL Express
MINŐSÉG ÉS KÍVÁLÓ SZOLGÁLTATÁS. EZEKET NYÚJTJUK AZ ÜGYFELEINKNEK.
Szeretnél csatlakozni a VILÁG LEGNEMZETKÖZIBB VÁLLALATÁHOZ? A vállalathoz, amely úttörő szerepet töltött be a határokon átnyúló expressz szállítmányozási ágazatban, és jelenleg világszerte TÖBB MINT 220 ORSZÁGBAN ÉS TERÜLETEN működik?
Szeretnél egy olyan vállalat tagja lenni, amely világszerte összeköti az embereket?
Akkor csatlakozz hozzánk,legyél egy MEGSZÁLLOTTAN ÜGYFÉLKÖZPONTÚ KULTÚRA részese és válj MINŐSÍTETT NEMZETKÖZI SZAKÉRTŐVÉ!
Csapatunkba VÁMÜGYINTÉZŐ kollégát keresünk heti 40 órában, határozatlan idejű szerződéssel.

Feladatok:

• Import vámkezelések bonyolítása az ügyfél megbízásoknak megfelelő eljárás keretében
• Import árunyilatkozatok töltése és benyújtása a vámhatóság felé
• Vámkezelésekkel kapcsolatos telefonhívások és e-mailek kezelése, ügyfélkérések, kérdések intézése, megválaszolása illetve továbbítása a megfelelő kollégák számára
• Kapcsolattartás ügyfelekkel
• A vámkezeléssel összefüggésben felmerülő reklamációk alapszintű kezelése
• Aktív részvétel a vámcsoport napi tevékenységében, az ügyek megoldásában

Elvárások:

• Vámügyintézői végzettség
• Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
• Magabiztos kommunikáció szóban
• Megbízható számítógépes ismeretek (excel, word)
• Ügyfélközpontú szemlélet
• Gyors döntéshozatal
• Stressztűrő, precíz, proaktív személyiség

Juttatások:

• Negyedéves bónusz
• Cafeteria
• Étkezési támogatás
• Generali élet- és balesetbiztosítás

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Vámügyintéző

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.