Vámkezelő

  • Cég neve

    FLEX

  • Munkavégzés helye

    Gyál

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Flexnél megkülönböztetés nélkül mindenkit szívesen látunk. Munkánk során szem előtt tartva értékeinket egymást erősítve törekszünk a legjobb eredményekre, gyors fejlődésünk kulcsa fegyelmezettségünk és céltudatosságunk, és mindig megtaláljuk a legjobb megoldást.

A Flex Magyarország nyolcadik legnagyobb vállalata, 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten,  Gyálon, Üllőn – közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

A gyáli gyáregységünk csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Vámkezelő

Legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Export vagy import számlák adatainak rögzítése vámprogramba
  • Szállítmányok érkeztetése és kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Kommunikáció a fuvarozókkal, beszállítókkal és vevői partnerekkel
  • Kommunikáció logisztikai csapattal, raktárral és társosztályokkal
  • Vámhivatali ügyintézés, közreműködés
  • Riportok, statisztikák készítése

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek, feltételek:

  • Középfokú végzettség + OKJ vámszakmai képzettség
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office, Word, Excel)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, bónusz, munkábajárási támogatás
  • professzionális, modern munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési és karrier lehetőség
  • jó hangulatú és összetartó csapat

Munkavégzés helye: Gyál (M5 Budapest Business Park)

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Vámügyintéző