Villeroy & Boch Magyarország Kft. logo

  • Cég neve

    Villeroy & Boch Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    6800 Hódmezővásárhely, Erzsébeti út 7.

  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Workstation
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Ha szeretnél részese lenni Európa egyik legnagyobb, több mint 275 éves múltra visszatekintő kerámiagyártó cégcsoportjának és vágyódsz egy dinamikus, nemzetközi munkakörnyezetre, ahol a  fejlődésed és tapasztalatszerzésed prioritás, akkor itt a helyed!

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • Kapcsolattartás a vámhivatallal,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és társosztályokkal,
  • A vám és jövedéki termék ügyintézéssel járó adminisztráció ellátása,
  • Dokumentumok archiválása,
  • Vámdokumentáció ellenőrzése, vámokmányok kezelése és nyilvántartása.

Téged keresünk, hogy ha:

  • Közép vagy felsőfokú  vámügyintézői végzettséggel rendelkezel,
  • Legalább 3 év, releváns munkakörben szerzett tapasztalatod van,
  • Tárgyalóképesen beszélsz angolul (napi szintű kommunikáció szóban és írásban),
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismereteid vannak (Word, Excel),
  • Precíz vagy és tudsz önállóan dolgozni.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Német nyelvtudással is rendelkezel,
  • Gyártói környezetben szerzett tapasztalataid vannak,
  • Ismered az EPR és Intrastat alkalmazását.

Ha csatlakozol hozzánk, akkor számodra is elérhetővé válik:

  • Versenyképes jövedelem, ami tükrözi a teljesítményedet és elkötelezettségedet.
  • Hosszú távú karrierlehetőségek, ahol fejlődhetsz és építheted szakmai hátteredet.
  • Kellemes és inspiráló munkakörnyezet, ahol támogatjuk a kreatív gondolkodást és az együttműködést.
  • Rugalmas munkaidő és lehetőség Home Office-ra, hogy a munka és a magánélet összeegyeztethető legyen.
  • Ingyenes transzferjárat Szegedről, hogy könnyedén eljuthass a munkahelyedre.
  • 13. havi fizetés, ami plusz juttatásként támogatja anyagi stabilitásodat.
  • Étkezési támogatás, hogy egészségesen és kényelmesen étkezhess a munkahelyeden.
  • Üdülési támogatás, hogy pihenéssel és feltöltődéssel tölthess el időt a munka mellett.
  • Ingyenes szakorvosi ellátások, hogy biztosítva legyen az egészséges életmód.
  • Sportolási lehetőségek, hogy aktívan tölthess szabadidődet és gondoskodhass az egészségedről.