Vám adminisztrátor

  • Cég neve

    UPS

  • Munkavégzés helye

    Vecsés

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

A UPS, a világ legnagyobb csomagkézbesítő cég története több mint egy évszázaddal ezelőtt kezdődött egy mindössze 100 dolláros kölcsön felvételével, hogy elindulhasson egy apró üzenetküldő szolgáltatás. Hogyan fejlődtünk több milliárd dolláros globális vállalattá? A legmodernebb szállítási módszerünk, a nemzetközi kereskedelemi tapasztalatunk, a logisztikai és a pénzügyi szolgáltatásaink kiválósága a válasz. A UPS-nél az ügyfél az első, akit kiemelkedő csapatunkkal és innovatív megoldásainkkal támogatunk nap, mint nap. Több mint 495 000 munkatársunkkal, több mint 220 nemzetet és területet köt össze az utakon, a sínen, a levegőben és az óceánon keresztül. Holnap a UPS folytatja iparágvezető szerepét a világ összeköttetésével, elkötelezetten a minőségi szolgáltatás és a környezeti fenntarthatóság mellett. ​

Főbb feladatok, munkák:

  • A vállalat ügyfeleinek kiértesítése vámáru érkezéséről (e-mail, telefon)
  • Bejövő e-mailek kezelése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Az álláshoz tartozó elvárások :

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel)
  • Precizitás, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség

Munkaidő: 6:00 - 14:30

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatás
  • cafeteria
  • munkábajárás támogatása (30 Ft/km)
  • önkéntes nyugdíjpénztár
  • tanulási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Vámügyintéző

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.