Válogató

  • Cég neve

    ABADERT BUILDING Kft.

  • Munkavégzés helye

    8103 Várpalota

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Újrahasznosítható anyagok válogatása,Munkaterület rendbetartása

Elvárások

Általános iskolai végzettség

Amit kínálunk

A munkába való bejárás biztosítása céges busszjárattal!Környékben lévő falukból,városokból: Polgárdi-Lepsény-Füle-Jenő-Nádasdladány-Ősi-Várpalota.
Két műszakos munkarend, 8 órás munkavégzés (hétfőtől-péntekig 06:00-14:00 ill. 14.00-22.00) Hosszú távú munkalehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

A jelentekezem gombra kattintás után kérem csatolja a fényképes önéletrajzát!