Vállalkozói mobil értékesítési tanácsadó (Baranya vármegye)

  • Cég neve

    OTP Bank Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

vállalkozói mobil értékesítési tanácsadó – Baranya vármegye

Feladatok:

  • A bank kiemelt jövedelmezőségű vállalkozói ügyfélszegmensében aktív és passzív termékek értékesítése, külső helyszíni ügyféllátogatások lebonyolítása;
  • Új potenciális vállalkozói ügyfelek felkutatása és akvizíciója, portfolió építése;
  • Portfolióba tartozó ügyfelekkel való rendszeres kapcsolattartás, keresztértékesítési, újraértékesítési feladatok ellátása;
  • Az egyéb banki és bankcsoporti termék iránt ügyféligények feltérképezése, és illetékes területekkel történő együttműködés a sikeres értékesítésben;
  • Engedélyezési, szerződéskötési folyamat hatékony menedzselése;
  • Területéhez kapcsolódó fiókokkal történő szoros együttműködés kialakítása és ápolása;
  • Kapcsolattartás és beszámoló felettes vezetők felé;
  • Értékesítési tevékenység adminisztrációs feladatainak minőségi elvégzése;
  • Problémás ügyfelek kezelésében való aktív részvétel;

Munkavégzés helye: Baranya vármegye

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Kiemelkedő tárgyalási készség
  • Minimum 1 éves pénzintézeti területen szerzett releváns szakmai tapasztalat;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Megbízható, pontos munkavégzés;
  • Együttműködési készség;
  • Nagy munkabírás;
  • Jó szervezőkészség;
  • Kiemelkedő priorizálási és feladat-menedzselési képesség;

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség;
  • 5 éves pénzintézeti területen szerzett releváns szakmai tapasztalat;

Jelentkezési határidő: 2024. május 05.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Értékesítési munkatárs