Vállalkozási osztályvezető

  • Cég neve

    Art 'N Bau Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Tinódi utca

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

Generálkivitelezési projektek teljeskörű előkészítése, árajánlatok összeállítása
Ügyfelekkel, megrendelőkkel, alvállalkozókkal való kapcsolattartás, egyeztetések
Pénzügyi és megvalósítási ütemtervek elkészítése
Tervek mennyiségi és műszaki felülvizsgálata
Csapatkoordinálás

Elvárások

Építőipari szakirányú felsőfokú végzettség (építész, építőmérnök)
Minimum 5 éves tapasztalat
Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
Csapatszellem, pontosság és megbízhatóság
Jó szervezőkészség, határozott fellépés
Kreativitás, dinamizmus és magas szintű önállóság
Kitűnő szervező és stressztűrő képesség
Precíz munkavégzés

Előnyt jelent

Releváns területen szerzett évtizedes tapasztalat
Angol nyelv ismeret
B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

Nagy volumenű projektek
Jó hangulatú munkakörnyezet
Azonnali munkakezdési lehetőség
Hosszútávú, kiszámítható és stabil munkalehetőség
Versenyképes fizetés és további projektalapon működő juttatások
Céges telefon és laptop biztosítása
Céges autó biztosítása

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Közel két évtizede alapított, folyamatosan fejlődő fit-out és csarnoképítési projektekkel foglalkozó generálkivitelező cég keres vállalkozási osztályvezetőt.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!